در کهکشان دیجیتال ، عضوی از منظومه ما باشید

بروزترین و حرفه ای ترین شبکه نرم افزاری مخابراتی جهت پیاده سازی سرویس های دیجیتال

به جمع حرفه ای ها خوش آمدید.

در 5 مرحله ایده شما را به یک کسب و کار تبدیل خواهیم کرد.

آشنایی با ما

گروه پرتو تلکام متشکل از مهندسین مجرب و متخصص در زمینه مهندسی مخابرات،نرم افزار و شبکه افتخار این را دارد که همواره توانسته است با راهکارهای جامع و استفاده از محصولات با کیفیت بالا در سراسر کشور خدماتی کامل و بهینه جهت طرح های مخابراتی ، امنیتی ، ارتباطی ارائه دهد . پرتو تلکام با تکیه بر تجربه و تخصص نیرو های مستعد و کارشناسان خود در ابعاد مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات تلاش می نماید تا به بخشی از اهداف و سیاستهای کلان کشور در حیطه تخصصی این مقوله جامه عمل بپوشاند و بعنوان امین سازمانهای دولتی و خصوصی خدمات مورد نیاز مشتریان خود را تأمین نماید. پرتو تلکام در راستای تأمین نیازها و خواسته های مشتریان خود با بکار گیری نیرو های متخصص در زمینه های مختلف فن آوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت نموده و محدوده وسیعی از خدمات را در این زمینه ارائه می دهد.

یک فنجان قهوه

بحث و بررسی درباره درخواست شما

خلق ایده

ایده شما را خلق می کنیم و نیازتان را برطرف.

طراحی ، پیاده سازی و توسعه

بررسی امنیت ، تغییرات دلخواه ، خطایابی و تحویل پروژه

حمام آفتاب شما و آغاز تعهد ما

پشتیبانی حرفه ای ، بهبود مستمر و ارائه تجزیه تحلیل در طول دوران پشتیبانی

آنچه خوبان همه دارند ما یکجا داریم

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که در زمینه کاری خود کاملا حرفه ای و متعهد بوده و از تکنولوژی روز بهره می برند. کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، پرتو تلکام را بر پایه پنج اصل رشد، مشتری محوری، شفافیت، دانش روز و تعهد گسترش دادیم. با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در دنیای دیجیتال، حمایت شما را همواره داشته ایم. اگر کارآفرین ، فروشنده یا مدیر هستید، یا به دنیای بازاریابی و فروش علاقه دارید و می خواهید کسب و کارتان را شروع کنید، یا اگر می خواهید در زمینه فعالیت خود یک حرفه ای باشید ، پروژه 0 تا 100 ما را از دست ندهید.

اولین قدم ، مشاوره با یک تیم حرفه‌ای

تمرکز تیم ما بر روی اهداف مشتریان است. ما زمان زیادی صرف می‌کنیم تا کسب‌وکار شما، رقیبان و بازار کارتان را به طور کامل درک کنیم و ایده شما را پیاده سازی کنیم. ما همیشه به دنبال دوستان جدیدیم. اگر علاقه دارید با تیم ما بیشتر آشنا شوید و یک محیط کاری سرزنده و سرشار از انرژی را از نزدیک ببینید،... قدمتان روی چشم .

تماس با ما
02333492066-09125311228
ایمیل
Partotelecom {at} gmail {dot} com
ارتباط در اینستاگرام
ارتباط در توییتر